| WAGO Suomessa | Ota yhteyttä | WAGO Suomessa | Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu

Puh: +358 9 7744 060
E-mail: info@wago.fi

Tilaukset: tilaus@wago.fi

Myynti- ja markkinointiassistentti

Myynti- ja markkinointiassistentti

Ville Pelkonen

GSM: +358 440 147 147
E-mail: ville.pelkonen@wago.com

Markkinointikoordinaattori

Markkinointikoordinaattori

Annika Penttinen
GSM: +358 400 991 141
E-mail: annika.penttinen@wago.com

Avainasiakaspäällikkö Tukkuliikkeet

Avainasiakaspäällikkö Tukkuliikkeet

Jussi Ojala

GSM: +358 50 522 2327
E-mail: jussi.ojala@wago.com

Tekninen tuki ja myyntiAutomaatio

Tekninen tuki ja myynti

Automaatio

Petri Meriläinen

GSM: +358 400 775 765
E-mail: petri.merilainen@wago.com

Aluemyyntipäällikkö

Aluemyyntipäällikkö

Tomi Åkerman

GSM: +358 400 809 037
E-mail: tomi.akerman@wago.com

Tekninen tuki/WINSTA® -projektit

Tekninen tuki/WINSTA® -projektit

Tommi Kiiskinen

GSM: +358 44 978 50 85
E-mail: tommi.kiiskinen@wago.com

Tuoteryhmävastaava WINSTA®

Tuoteryhmävastaava WINSTA®

Keijo Virkkala

GSM: +358 50 528 15 15
E-mail: keijo.virkkala@wago.com

Myyntipäällikko Interconnections

Myyntipäällikko Interconnections

Perttu Kuikka

GSM: +358 40 569 1134
E-mail: perttu.kuikka@wago.com

Aluemyyntipäällikkö WINSTA®

Aluemyyntipäällikkö WINSTA®

Esko Matikainen

GSM: +358 40 503 7296
E-mail: esko.matikainen@wago.com

Toimitusjohtaja

Toimitusjohtaja

Kari Niskanen
GSM: +358 40 544 20 30
E-mail: kari.niskanen@wago.com

  • Newsletter Subscription
  • How may we help?
fi
Dokumenttia ei voitu lisätä kirjanmerkki-listaan
Tuote on lisätty kirjanmerkki-listaan
Sivu on lisätty kirjanmerkki-listaan
Infomateriaali on lisätty kirjanmerkki-listaan
Dokumentti on lisätty kirjanmerkki-listaan